SPONSORZY:
Rada Rodziców Fundacja Czackiego

SPONSORZY:
Remington Panfil Exertum

PATRONI HONOROWI:
Miasto stołeczne Warszawa Młodzieżowa Rada m. st. Warszawy

PATRONI MEDIALNI:
Fabryka Zespołów Radio Kampus W ogóle

PATRONI MEDIALNI:
W jak Warszawa

SZKOŁY PARTNERSKIE:
Żmichowska Kopernik Słowacki cervantes

Szefowie koncertu

Julia Kościuk

Niezależna, zdecydowana, lubi postawić na swoim; indywidualistka w dobrym tego słowa znaczeniu. Niewątpliwie zadba o to, by tegoroczna edycja CSSa odniosła jeszcze większy sukces. Julia jest niesamowicie odpowiedzialna, inteligenta i ambitna, nic więc dziwnego, że to właśnie jej powierzono najwyższą funkcję: szefa koncertu. Uwielbia modę i dobrą muzykę. I choć jeszcze nie do końca zdecydowała, czy jest humanem, czy biolchemem, to bez zawahania możemy stwierdzić, że największa miłością darzy CSSa, czym zaraził ją jej poprzednik – Piotr Węgrzyn.

Paulina Giemza - ds finansów

Znana ze swojego zamiłowania do jedzenia, liczy pieniądze jeszcze szybciej, niż je kanapki. Aby uzupełnić zapasy, Paula z przyjemnością gotuje, piecze, a w wolnych chwilach poświęca się rysowaniu; jako prawdziwy społek, nie szczędzi również czasu na zadanka z matmy. Co więcej, udziela się w wielu szkolnych inicjatywach, z naciskiem na te kulinarne. Na CSSie czuwa nad sprawami finansowymi: porządkuje faktury, sumuje wydatki, podśpiewując przy tym „Miliony monet” i wcinając krówki. Nie ma osoby, której nie urzekłby jej uśmiech i nie znamy nikogo, kto tak obdarowuje innych swoją radością.

Jadwiga Wołkowicz - ds technicznych

Słynąca ze swoich eksperymentów z włosami Jadzia, jako dziewczyna z mat-infu, wnosi wiele pozytywnej energii i luzu do sztabu organizacyjnego koncertu. Z uśmiechem na twarzy potrafi stawić czoła plątaninom kabli, na dodatek jest niesamowicie ambitna i utalentowana. Nigdy nie wiemy, czego się po niej spodziewać, ale mamy pewność, że w 100% odda się temu, co robi. Ponadto, jest otwarta, sympatyczna i przede wszystkim kreatywna - nie można się z nią nudzić. Każdy z miejsca polubi jej uśmiech, który znika tylko przy okazji lektury „Nad Niemnem”.

Szefowie sekcji

Wojtek Kowalczyk

AKUSTYCZNA

Jak sam mówi, wszystko co najlepsze, pochodzi z Grójca, razem z tamtejszymi jabłkami. Zapewne ma na myśli również samego siebie, czemu niełatwo zaprzeczyć – bo gdzież indziej możemy szukać Wojtka jak nie w tłumie jego koleżanek? Wyjątkowo dobrze dogaduje się jednak nie tylko z dziewczynami; często spotkamy go w ulubionym towarzystwie Janka D, szefa technicznej. Bardzo przyjazny, zawsze szczery i chętny do wszelkiej pomocy. Podczas koncertu zajmuje się jednym z najważniejszych jego aspektów, czyli nagłośnieniem występów.

Ada Jeżewska

OŚWIETLENIE

Bez wątpienia jedna z najbardziej uśmiechniętych i pogodnych osób, z jakimi mamy okazję współpracować. Zawsze pełna energii, mówią o niej, że jest zdecydowaną optymistką. Sama stawia sobie nowe wyzwania, jest także stale gotowa do pracy. Otoczona wieloma znajomymi, uwielbia spędzać czas w ich towarzystwie, choć na samego Sylwestra preferuje nieco inne, najlepiej egzotyczne klimaty. To właśnie podróże są prawdziwą pasją Ady, którą chętnie dzieli się z innymi. Na CSSie dba o odpowiednie oświetlenie sceny, tak aby żaden szczegół nie umknął naszej publice.

Agata Słoma

PUBLIC RELATIONS

Mnożą się pytania, jak ta urocza blondynka z niewinnym uśmiechem zdoła dyrygować tak dużą grupą ludzi. Otóż Agata, będąca szefową sekcji Public Relations, aby zachować porządek musi być wymagająca i stanowcza. Wciąż mobilizuje i wyznacza nowe cele dla swoich współpracowników. Wiedząc jak ważnym zadaniem jest zapewnienie koncertowi odpowiedniego rozgłosu, już od września układa plan promocji CSSa. Jest zafascynowana językiem francuskim oraz zapalonym graczem piłki nożnej. I choć pracuje się z nią świetnie, to w przypadku nie wywiązania się z zadania, usłyszysz krótkie „bon voyage”.

Sonia Uszyńska

BIURO

Fanka mody, dobrej kawy i papierkowej roboty; spełnia się jako szefowa biura. Z pasją pisze pisma do sponsorów, patronów medialnych, dopełnia wszelkich formalności, jednocześnie dbając o swój wygląd i popijając kawę z Latawca. Na korytarzu poznasz ją po burzy loków i ubraniach zgodnych z aktualnymi trendami. Oprócz tego, Sonia jest stałym gościem opery i teatrów, gdzie poszukuje inspiracji.

Jan Domagała

TECHNICZNA

Jeśli nie usłyszałeś jeszcze donośnego „kolego!” zza swoich pleców, albo nie byłeś świadkiem wybuchu śmiechu, podobno szczególnego jedynie dla członków sekcji technicznej, być może wciąż nie wiesz, kim jest ten sympatyczny chłopak z mat-fizu. Otóż Janek, będący szefem grupy niezaprzeczalnie najsilniejszych mężczyzn w szkole, słynie ze swojej pracowitości i ambicji. Należy jednak przyznać, że mimo ilości pracy, nigdy nie brak mu poczucia humoru. W czasie przygotowań i samego trwania CSSa nadzoruje budowę sceny, pomaga ze sprzętem i dba, aby wszystko działało jak należy.

Hipis

TRANSMISJA

Choć tak naprawdę niewiele osób wie, jak brzmi jego prawdziwe imię, nikt nie może zaprzeczyć, że wpadł już parę razy na „lecącego” wszędzie Hipisa. Czasami ubrany w modne spodnie w zeberkę, kiedy indziej wystylizowany na Jacka Sparrowa, niezmiennie jednak w charakterystycznej fryzurze. Zajmuje się nie tylko relacjonowaniem najważniejszych wydarzeń ze szkoły, ale umila nam również przerwy, puszczając muzykę w radiowęźle. Pytany o swoje nastawienie do życia, odpowiada, że stara się je widzieć we fraktalach. Filozoficznie, jak przystało na artystę; Hipis w swoim zespole jest w końcu basistą i, o ile jego członkowie nie zapomną o zgłoszeniach, będziemy mogli ich usłyszeć już w tym roku!

Magdalena Jarolin

LOGISTYKA

Madzia, słodka brunetka, kryje w sobie nieprzeciętną osobowość. Gdy dodamy do tego jej uśmiech, ale również energię, z jaką podchodzi do pracy i unikalny styl, nie możemy się dziwić, iż niepozorna Austriaczka wzbudza zainteresowanie. Ponadto, jest także wysportowana – jej pasją jest windsurfing. W ramach organizacji koncertu dba o jego logistyczną stronę; nie umknie jej dostarczenie najmniejszych, acz istotnych drobiazgów. W dniu wydarzeń zaś zajmuje się sprzedażą jedzenia, nadzorując przy okazji, z pewną przyjemnością, jego jakość

Adam Jędrych

STAGE

Adam, jedyny przedstawiciel „brzydszej” płci w całym szefostwie naszego koncertu. Z pozoru cichy, tak naprawdę kryje w sobie twórczą duszę, gdyż sam występował na scenie rok temu. Dzięki temu, był w stanie pomóc w wyborze najlepszych zespołów, z naciskiem na te, w których występowały nieprzeciętne gitarzystki… Tak właśnie można określić zalety pracy w sekcji stage. Jednak, muzyka to nie jego jedyna pasja; Adam lubi także pograć w tenisa. Dla nas za to najważniejsze jest jego pozytywne nastawienie i dobry humor, dzięki któremu łatwiej nam stworzyć niesamowitą atmosferę CSSa!