SPONSORZY:
Rada Rodziców Fundacja Czackiego

SPONSORZY:
Remington Panfil Exertum

PATRONI HONOROWI:
Miasto stołeczne Warszawa Młodzieżowa Rada m. st. Warszawy

PATRONI MEDIALNI:
Fabryka Zespołów Radio Kampus W ogóle

PATRONI MEDIALNI:
W jak Warszawa

SZKOŁY PARTNERSKIE:
Żmichowska Kopernik Słowacki cervantesORGANIZACJA


Koncert organizowany jest w całości przez uczniów naszego liceum. Już pierwsza jego edycja, w 2010 roku, okazała się sukcesem i na stałe wpisała Czacki Second Stage w kalendarium życia szkoły. Jest to największa muzyczna inicjatywa w naszym liceum i jeden z najbardziej rozpoznawalnych szkolnych koncertów wśród śródmiejskich szkół. Kilkuletnie doświadczenie pozwala uczniom przygotować imprezę w pełni profesjonalnie. Na ich barkach spoczywa organizacja koncertu od podstaw- sami budują scenę, poszukują sponsorów i patronów medialnych, opracowują budżet, projektują plakaty i zaproszenia, tworzą stronę internetową, opiekują się zespołami i zajmują się zapleczem technicznym. Udział w takim przedsięwzięciu to dla nas ciężka praca, lecz przede wszystkim możliwość rozwijania talentów muzycznych i marketingowych, nawiązywania znajomości oraz pomocy potrzebującym.

WYKONAWCY


CSS przyciąga zarówno znane i doświadczone zespoły, jak i tych stawiających na naszej scenie pierwsze kroki. Zaangażowanie organizatorów stwarza wszystkim artystom z warszawskich liceów szansę zaprezentowania swojego muzycznego talentu przed liczną publicznością, a wspaniała, przyjazna atmosfera pozwala zarówno wykonawcom, jak i widzom, oddać się szalonej zabawie w rytmach muzyki wszystkich gatunków.

KOMU POMAGAMY?


Z roku na rok impreza nabiera coraz większego rozmachu, a edycja 2012 okazała się prawdziwym sukcesem- w ciągu dwóch dni na scenie zaprezentowało się 36 młodych wykonawców, a kwota ze sprzedaży ponad 800 wejściówek została przeznaczona na spełnienie marzenia chorego na białaczkę Piotrka, podopiecznego fundacji "Mam marzenie". Niedawno w Międzylesiu, przez fundację „Akogo?”, została otwarta klinika „Budzik”, którą wspieraliśmy podczas pierwszej edycji koncertu. Natomiast Dochód z CSS 2011 został przeznaczony na Stowarzyszenie Rodziców i Dzieci Niewidomych i Słabowidzących "Tęcza". W 2014 roku cały dochód z koncertu przekazany zostanie fundacji działającej na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych "Zdążyć z pomocą".